RECENTLY VISITED
CONTACT INFO
 • Address:
 • Phone:
 • Email:

Aktivitete Ndėrgjegjėsuese

 •  Komisioneri Gajda mori pjesė nė konferencėn: "Tė drejtat e Njeriut dhe drejtėsia gjinore"
 •  Komisioneri Gajda priti drejtoren e FSHDPAK, znj. Ēani
 •  Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi, Robert Gajda mori pjesė nė mbledhjen e dytė tė Kėshillit
 •  Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi, Robert Gajda mirėpret rekomandimin e KE
 •  Me Refugjatėt​
 •  Ndal Shfrytėzimit tė punės sė fėmijėve
 •  Sot nė ditėn Botėrore kundėr Punės sė Fėmijėve ka shumė vend pėr reflektim dhe veprim!
 •  Komisioneri Gajda priti z. Rojba, koordinator i ANAD
 •  Komisioneri Gajda priti ambasadorin e OSBE, z. Borchardt
 •   Komisioneri Gajdi priti pėrfaqėsues tė organizatės “Rromano Khan”​
 •  Komisioneri Gajda priti koordinatorin e OKB-sė, z. Williams
 •  Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi pėrshėndet takimin e Kėshillit Kombėtar tė Aftėsisė sė K
 •  Komisioneri Gajda priti Komisioneren e KiE-sė, Mijatoviē
 •  Deklaratė pėr Shtyp
 •  Aspekte Tė Aksesit nė Shėndetėsi dhe Mbrojtjes nga Diskriminimi pėr Grupet Vulnerabėl
 •  Ditės Ndėrkombėtare kundėr Homofobisė, Transfobisė dhe Bifobisė
 •  Takimi me pėrfaqėsues tė disa organizatave tė Shoqėrisė Civile qė mbrojnė tė drejtat e pacientėve
 •  Zhvillimi i efektivitetit tė sistemit shqiptar tė Mbrojtjes sė tė Drejtave tė Njeriut dhe Anti-Diskr
 •  Ditėt e Hapura kundėr diskriminimit nė Gjirokastėr
 •  Ditėt e Hapura kundėr diskriminimit nė Korēė
 •  Punėsimi i romėve dhe egjyptianėve pėrmes programit tė nxitjes sė punėsimit​
 •  Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi, z. Robert Gajda, zhvilloi njė takim me Presidentin e Rep
 •  8 Prilli.Dita Ndėrkombėtare e Romėve.
 •  Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi uron Gjithe besimtarėt orthodoksė "Gėzuar Pashkėt"
 •  Deklaratė e Komisionerit pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi lidhur me debatin pėr takimet ndėrgjegjėsues
 •  8 Marsi
 •  Hapet zyra rajonale e Komisionerit pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi nė Gjirokastėr
 •  Hapet zyra rajonale e Komisionerit pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi ne Shkodėr
 •  10 vjetori i EQUINET
 •  Zbatimi i ligjit “Pėr mbrojtjen nga diskriminimi”
 •   26.11.2015.Takim i Komisionerit per Mbrojtjen nga Diskriminimi me kolegė nga Rusia Shqipėria dhe Ko
 •  08.06.2016.Pėr investigimin, dokumentimin dhe parandalimin e krimeve tė urrejtjes nė Shqipėri
 •  26-27 Maj 2016.Roli i Institucioneve tė Specializuara nė kėshillimin e autoriteteve legjislative dhe
 •  26 Shkurt 2013 Nėnshkrimi i memorandumit midis KMD dhe PINK/LGBT Pro
 •  7 Mars 2013 Mesazh urimi pėr 7 Marsin
 •  8.03.2013. Deklaratė pėr shtyp nė ditėn e 8 Marsit
 •  Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi takon familjen rome qė humb foshnjen
 •  1.03. 2013. Seminar “Mbrojtja nga Diskriminimi: Kuadri ligjor dhe institucional”
 •  25 Mars 2013.Komisioner takon Kryetarin e Bashkisė Librazhd dhe Komunitetin.
 •  Rezoluta 2012
 •  15 Prill 2013.Komisioneri nė takimin me temė: “ Fuqizimi ekonomik i personave me aftėsi tė kufizuara
 •  Zbatimi i ligjit “Pėr mbrojtjen nga diskriminimi”
 •  Bashkėpunim midis Komisionerit dhe Komitetit Shqiptar tė Helsinkit me mbėshtetje finaciare tė tė Koo
 •  23.04.2013. Aktivitet i Komisionerit pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi nė Bashkinė Elbasan
 •  2 Prill 2013. Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi, pret Avokatin e Popullit tė Kosovės.
 •  9 Maj 2013. Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi pėrshėndet Ditėn e Europės
 •  Aktivitet Lezhė 22 Shkurt 2013
 •  4 Mars 2013.Takim i Kryetarit tė Bashkisė Elbasan me Pėrfaqėsues te Ambasadės Pink/LGBT Pro
 •  Aktivitet Lushnjė 13 shkurt 2013
 •  Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi merr pjesė nė Konferencėn e Parė Kombėtare “Arsimi gjithp
 •  20 Shkurt 2013“ Zhvillimi i Demokracisė pėrmes Barazisė Gjinore”
 •  Takime tė Komisionerit pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi, me pėrfaqėsues vendorė dhe komunitetin e Bash
 •  Nis fushata pėr Mbrojtje nga Diskriminimi, iniciuar nga Komisioneri pėr Mbrojtje nga Diskriminimi, B
 •  Komisionerja pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi znj Irma Baraku zhvilloi sot njė takim informues me gaze
 •  Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi dhe Shoqata e Njerėzve qė nuk Dėgjojnė nė Shqipėri(ANAD)
 •  Aktivitet i Komisionerit pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi nė Institutin e Njerėzve qė nuk Dėgjojnė.
 •  Komisionerja pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi organizon Ditėn e Hapur kundėr diskriminimit nė qytetet
 •  Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi, znj. Irma Baraku merr pjesė nė Takimin e Ombudsmanėve dh
 •  Fjala nė Konferencėn e Kuvendit 13 Shtator
 •  Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi Znj. Irma Baraku pret Z. Nils Muižnieks , Komisioner p
 •  Komisionerja pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi takohet me Drejtoreshėn e PNUD pėr Shqipėrinė, zj. Yesim
 •  Nėnshkrim i marrėveshjes sė bashkėpunimit mes Komisionerit pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi dhe KE
 •  27-29 Qershor, Budva - Mal i Zi
 •  Respektimi i tė Drejtave tė Viktimave tė Trafikimit nė Shqiperi - Ti Japim Fund Stigmės
 •  Sfidat me tė cilat pėrballen tė rinjtė me aftėsi tė kufizuara nė Shqipėri
 •  MES LIRISĖ SĖ SHPREHJES DHE “GJUHĖS SĖ URREJTJES”
 •  Trajnim i Anėtareve tė Shoqatave Sfinksi dhe Vėllazėrimi
 •  Takim i Komisioneres pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi me Studentėt e Drejtesisė nė UET
 •  Plani Strategjik 2012-2015 dhe Plani i Veprimit pėr vitin 2012
 •   19 Mars 2013. Tryezė e rrumbullakėt me temė: - Diskriminimi Racial dhe sfidat e zbatimit tė ligjit