RECENTLY VISITED
CONTACT INFO
  • Address:
  • Phone:
  • Email:

7.03.2013. Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi uron mėsuesit dhe mėsueset nė tė gjithė sistemin arsimor

7.03.2013. Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi uron mėsuesit dhe mėsueset nė tė gjithė sistemin arsimor

Nė kėtė ditė tė veēantė, Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi dėshiron tė urojė tė gjithė mėsuesit Gėzuar 7 Marsin. Me njė nderim institucional dhe personal pėr ata qė janė jo vetėm mėsuesit, por edhe edukatorėt e fėmijėve tanė, vlerėsojmė rolin vendimtar qė ata kanė nė formimin e njė brezi tė ri pa paragjykime, nė kultivimin e vlerave tė bashkėjetesės me tolerancė dhe nė respektim tė diversitetit dhe barazisė.

Komisioneri pėr Mbrojtjen nga Diskriminimi