RECENTLY VISITED
CONTACT INFO
  • Address:
  • Phone:
  • Email:

Disclaimer

Disclaimer

Nėse ju vizitoni kėtė faqe interneti, ne regjistrojmė dhe ruajmė vetėm tė dhėnat e mėposhtme nė mėnyrė qė tė kuptojmė mė mirė se si pėrdoret kjo faqe interneti. Kjo nuk pėrfshin ndonjė informacion identifikues personal.

    * Emrin e domenit nga i cili aksesohet interneti (pėr shembull, aol.com, nėse jeni tė lidhur prej njė llogarie nė America Online, ose iowa.edu nėse jeni lidhur prej domenit tė Universitetit tė Iowas).
    * Datėn dhe kohėn nė tė cilėn ju aksesoni faqen tonė.
    * Adresėn e internetit tė cilėsdo faqe interneti qė ju ka drejtuar nė kėtė faqe interneti.
    * Informacionin qė ju keni parė ndėrsa keni vizituar faqen tonė tė internetit.

Ne e pėrdorim informacionin e mbledhur pėr tė matur numrin e vizitorėve nė seksione tė caktuara tė faqes sonė, pėr tė mėsuar se cili informacion ėshtė parė mė shumė, si dhe pėr tė na ndihmuar qė ta bėjmė mė tė pėrdorshėm nga vizitorėt faqen tonė tė internetit.